מדינת ישראל גזענית מיסודה

מדינת ישראל גזענית מיסודה

ההפגנה בקריית מלאכי

 בני הקהילה בית ישראל , הגזענים שפגשנו בקריית מלאכי לא זרים לנו, יתרה מזו הם חלק משגרת חיינו. הם גזענים קטנים שביום יום אין אנו מתייחסים אליהם בכובד ראש, בכל זאת חלק יצאו להפגין וחלק נשארו בבית, ביודעין שגם ככה שום הפגנה אימפולסיבית לא תעזור למגר את התופעה הזו.

על מה הצעירים הללו הפגינו?

בתור בן קהילה התגאיתי לראות צעירים מבית ישראל  שמגינים  בחיי היום יום בגופם על מדינתנו, הפעם הם יצאו להגן על עצמם ועל הזכויות שלהם. הם הפגינו בכדי לשנות את המעמד שלהם בחברה הישראלית, הם רוצים לחיות בארץ הזו כמו כל תושב אחר משום שהארץ הזו שייכת גם להם.

לא קל להגיע להפגנה כזו, במיוחד כשכל העלייה הזו מפוזרת בכל הארץ וכל אחד עסוק בהישרדות יומיומית. מה גם אין לקהילה הזו הנהגה ולא משאבים בכדי לארגן הפגנה גדולה, מאופקת ומסודרת שתבטא את הכאב ואת השינוי הדרוש.

ליצור בארץ פסיפס של תרבות

 לדעתי בכל פעם שאנחנו מדברים על הגזענים בארץ הזו, עלינו להזכיר בנשימה אחת את כל אלה שאוהבים אותנו, ואני אומר לכם באחריות שיש במדינתנו אנשים טובים שאיכפת להם מאחרים ומהמדינה. פגשתי ואני פוגש כל פעם אזרחים טובים שכואב להם כמו כל השפויים שבנינו על כל העוולה שהגזענים עושים. הם רואים כמונו לאן אותם גזענים מצעידים את המדינה שאבותינו פיללו שנגיע אליה, חפצו שנתקבץ בה וחלמו שנבנה אותה ביחד. הגזענים הללו נמצאים בכל מקום, מהאדם הפשוט ועד ראש הממשלה וביהירותם הם רוצים למחוק את מורשת האבות שכל קהילה וקהילה הביאה לארץ. בשל יהירותם, צרי מוח הללו  לא מבינים שהם בעצם לא מוחקים רק את התרבות שאנחנו הבאנו, אלא  את תרבות האבות שיצאה לפני יותר מאלפיים שנה ועתה חזרה  אתנו מגלות אתיופיה. אני בטוח שהאבות של כולנו באשר היו, לא לחינם חלמו בגלות, יום יבוא וכולנו ביחד נרכיב בארץ הזו מכל קהילה וקהילה, פסיפס של תרבות, חינוך ומורשת.

 נשבעתי לעצמי לא לשתוק

 ביום שלישי בערב ישבתי וראיתי חדשות ערוץ 2. יונית לוי פתחה את המהדורה בדיווח על ההפגנה בקריית מלאכי. צעיר אחד פנה לראש הממשלה ביבי וביקש שימגר את תופעת הגזענות בארץ. בהמשך דווח על כמה פוליטיקאים המגנים את הגזענות בקריית מלאכי ובכלל את הגזענות בארץ.

ישבתי מול המסך המום, דואב וכואב. יונית לוי והחדשות כבר לא ריתקו אותי וליבי נדד לחפש חום ואהבה שיפיגו את הכאב הזה שתקף אותי, החדשות הם באמת רעות.

זיכרוני סירב למצוא רגעי שלווה, רגעי אהבה וחום. במקום להיזכר באהבה נזכרתי באלה שקראו לי " כושי". עיניי התמקדו בעיניהם של הגזענים המביטים בי במבט של זלזול ובוז. אוזניי התחילו לשמוע את הקללות ואת ההשפלות.

ואז ניצבה מולי דמותו של אבא. נדמה לי שהיינו שם במרכז קליטה בגבעת המורה. אני זוכר את היום הזה, הוא חזר מההפגנה נגד הגיור. אני זוכר אותו תשוש ועייף משום שזה שבוע ויותר לא הכניס מאכל לפיו ולא לגם מים.

 אבא שלי, אימא שלי, אבות של כולנו, האימהות של כולנו, הסבים והסבות של כולנו שבתו רעב מול משרד הדתות וחזרו מושפלים. זעקותיהם נתקלו באוזניים סתומות וערלות. כל השמחות וכל הצהלות שעטפו אותם בחודשים הראשונים בארץ התנפצו ועתה הם הבינו שהנה הם הביאו את דור העתיד לבעיה רצינית. פתאום הפרנג'ים המשיחים שהצילו אותם ואת צאצאיהם מהמוות בסודן התגלו כמשיחי שקר. סכנת הכחדה ריחפה מעל התרבות והמורשת שהביאו אותנו עד לירושלים. הנה הפרנג'ים היהירים לא מאמינים שיש להם אחים שחורים ובאים במזימות לגייר ולטמא את הקהילה הקדושה. אני נשבעתי לעצמי לא לשתוק עד יומי האחרון, לא אנוח עד שהכבוד שנלקח מאבי ומאבות של כולנו יוחזר לקהילת בית ישראל. אני בטוח שלא רק אני נשבעתי אלא כל אחד ואחד מאתנו.

מדינת ישראל היא גזענית

 אני נזכר בדמותה של האישה הפרנג'ית מהחדשות וכולי מתמלא סלידה.

 " אל תתקרבי אלי!!

שלא תעזי לגעת בי!!.

 תחזרי מאיפה שבאת!! "

הזדעקה הפרנג'ית  על האחת האחיות שלנו שהעמדה מולה.

 יותר ממילותיה של הפרנג'ית הזדעזעתי מהבעות פניה אשר סיפרו את החושך שבו היא חיה. האישה הפרנג'ית הזו היא מסכנה, היא בטוחה שהיא שווה יותר מהאחות שלנו, היא בטוחה שהארץ הזו שייכת רק לה.

אך כאן אני חייב לשאול שאלה:

מאיפה הפרנג'ית הזו והחברים שלה למדו את הגזענות הזו? האם הגזענות שלהם היא מחלה אישית הבאה מצרות מוח שממנה הם סובלים?

התשובה היא לא!

הגזענות שלהם  לא באה רק מצרות מוח שלהם אלא הם גם חונכו ע"י המדינה לשנוא את העולים מאתיופיה. המדינה חינכה ומחנכת את אזרחיה הנשגבים לשנוא אחרים, לסלוד משחורים ולזלזל באלה השונים מהם, משום שכל השאר במיוחד השחורים הם נחותים מהם.

מדינה לא מנוהלת ע"י חייזרים אלא ע"י אותם אנשים ששולטים בה. מה לעשות, האנשים ששולטים במדינה שלנו הם גזענים המחוקקים חוקי גזע.

הפרנג'ית ההיא מהחדשות היא מסכנה משום שחונכה לשנוא. אם המדינה קבעה שאין דבר כזה יהודי שחור, אז מה אנחנו רוצים מהאישה המסכנה הזו?

אם ביבי נתניהו מכנס ישיבת ממשלה,  בכדי למגר את תופעת קיסים בישראל ( כנסו ללינק ותקראו את כל  סעיף ג'  לאוהבי תקציר יבוא בהמשך ), אז מה אנחנו רוצים מהגזענים הקטנים?

 ולמה בכלל לפנות אל ביבי נתניהו שימגר את תופעת הגזענות אם בעצמו הוא גזען? הרי ממשלתו החליטה למחוק את המורשת של כולנו, מורשת אשר הביאה אותנו עד ירושלים.

ביבי בראשם וחברי ממשלתו התכנסו לדון במינוי של 13 קייסים חדשים ( נראה לי שלא היה מינוי של קייסים עד עתה ) בכדי שיתנו שירות דת לקהילה בשכונות שבהם הם גרים. לסיכום ביבי וחבריו מציבים תנאי הכרחי לקיום המינוי המיוחל והוא שלא יהיו עוד מינויים בעתיד במדינת ישראל, במילים אחרות הם רוצים למחוק את מוסד הקייסים.

הנה לכם התקציר כפי שהוא מנוסח באתר ממשלת ישראל  בפרק ג' לקראת סוף סעיף 9 ( בושה! ):

מובהר בזאת כי, על דעת מועצת הקייסים הבכירים אלו 13 תקני הקייסים האחרונים שיתוקננו

ופרט אליהם לא יתווספו או יתוקצבו משרות נוספות בעתיד, הואיל ולא ניתן להכשיר עוד קייסים בישראל.

מזעזע!

 ביבי וממשלתו החליטו שלא יהיו עוד קייסים בישראל. אם זו לא גזענות אז מהי גזענות? תארו לעצמכם איך ביבי היה בוכה על גזענות , אם ממשלה כלשהי באירופה הייתה מחליטה למחוק את מוסד הרבנות במדינתה? מדינת ישראל, ביבי וממשלתו וכל הפוליטיקאים היושבים בכנסת לא נוקפים אצבע בכדי להחזיר לנו את הזכויות הבסיסיות שלנו-  להפך הם מחרחרים גזענות ושוקדים למחוק את הזהות שלנו ולהפוך את כולנו נטולי זהות ועבדים בשביל הצאצאים שלהם.

הישועה לא תבוא מהפוליטיקאים האלה היושבים כרגע בכנסת, משום שהם אלה אשר יוצרים את הבעיות הללו. ראשית כל, הגאולה בוא תבוא מאתנו, מהאיחוד של כולנו. שנית היא בוא תבוא בעזרת כל הפרנג'ים הנאורים ואני מבטיח לכם שיש בארצנו הרבה כאלה.

site tracking with Asynchronous Google Analytics plugin for Multisite by WordPress Expert at Web Design Jakarta.